Path: First Page »
Oμαδική έκθεση αποφοίτων της Α.Σ.Κ.Τ “Διάλογος #11: Η Μετά-Ανθρώπινη Κατάσταση” στο Κέντρο Εικαστικών και Εφαρμοσμένων Τεχνών του Δήμου Παλλήνης / Εγκαίνια: Παρασκευή 24 Ιουνίου 2016 (15/06/2016)
Όσες ανακοινώσεις δεν φέρουν το λογότυπο του Γραφείου Διασύνδεσης ΑΣΚΤ, έχουν συνταχθεί από τον αντίστοιχο Φορέα, ο οποίος φέρει και την αποκλειστική ευθύνη του περιεχομένου τους. Το Γραφείο Διασύνδεσης φροντίζει μόνο για την αναδημοσίευσή τους.