Εισαγωγή νέων φοιτητών/τριών για το ακαδημαϊκό έτος 2016-2017 στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών: "Γλωσσολογία της Νοτιοανατολικής Μεσογείου" του Τμήματος Μεσογειακών Σπουδών του Πανεπιστημίου Αιγαίου. (29/08/2016)
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για την εισαγωγή νέων φοιτητών/τριών για το ακαδημαϊκό έτος 2016-2017 στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών: "Γλωσσολογία της Νοτιοανατολικής Μεσογείου" του Τμήματος Μεσογειακών Σπουδών του Πανεπιστημίου Αιγαίου.
Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να υποβάλουν ηλεκτρονική αίτηση, μέσω του συστήματος «Ναυτίλος» του Πανεπιστημίου Αιγαίου, συμπληρώνοντας όλα τα υποχρεωτικά πεδία. Η διεύθυνση του «Ναυτίλος» είναι: https://nautilus.aegean.gr/index.php έως και την Δευτέρα 05/09/2016.
Συνημμένη θα βρείτε την προκήρυξη νέων θέσεων και το διαφημιστικό φυλλάδιο του ΠΜΣ, θα σας παρακαλούσαμε να τα προωθήσετε στους φοιτητές/τριες του Τμήματός σας σε περίπτωση που ενδιαφέρονται.
Περαιτέρω πληροφορίες θα βρείτε στην ιστοσελίδα του Τμήματος Μεσογειακών Σπουδών: http://dms.aegean.gr/
Πατρίσια Οίκουτα-Μάζζα
Γραμματεία ΠΜΣ «Γλωσσολογία Νοτιοανατολικής Μεσογείου»
Τμήματος Μεσογειακών Σπουδών
Πανεπιστημίου Αιγαίου
Κτίριο Υπατία, Ισόγειο, Δημοκρατίας 1, Ρόδος 85132
22410 99348/2241099060