Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος από την Γενική Γραμματεία Διά Βίου Μάθησης του Υπουργείου Παιδείας για πρόσληψη τριών γλυπτών και ενός ζωγράφου (14/09/2016)
Αξιότιμοι κύριοι,
Ενδιαφερόμαστε να ενημερώσετε απόφοιτους της Σχολής που επιθυμούν να εργαστούν ως ωρομίσθιοι στη Γενική Γραμματεία Διά Βίου Μάθησης του Υπουργείου Παιδείας.
Παρακαλώ ανακοινώστε ότι ξεκίνησε η ηλεκτρονική υποβολή αιτήσεων εκπαιδευτών γλυπτικής κι ελεύθερου σχεδίου. Θα προσλάβουμε 3 γλύπτες κι ένα ζωγράφο για τις εκπαιδευτικές ανάγκες της ειδικότητας της Λιθοξοΐας Λιθοχαρακτικής.
Τηλέφωνο επικοινωνίας 2753061330
https://mis.inedivim.gr/Account/Login?ReturnUrl=%2F
Με εκτίμηση
Δώρα Αντωνοπούλου
Διευθύντρια ΣΕΚ Επιδαύρου