Τετάρτη 29 Ιουνίου 2022
Ελληνικά
English
Αυξήστε το μέγεθος του κειμένου Μειώστε το μέγεθος του κειμένου Επαναφορά προεπιλεγμένου μεγέθους
ΕγγραφήΕίσοδος
ΔΑΣΤΑ

  

 

 

 

  

Πρόεδρος της ΕΕ

Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Σοφία Λαμπρινή Ντενίση με θητεία από 16-12-2014 έως 15-12-2018

https://www.eett.gr/opencms/export/sites/default/admin/downloads/Decisions/Administrative/AP743-014.pdf
 

Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Σοφία Λαμπρινή Ντενίση με θητεία από 16-12-2018 έως 31-08-2019

 

Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Φωτεινή Ζήκα με θητεία από 01-09-2019 έως 31-08-2022